Mobil ve Masaüstü Yazılımlar

medyapol.net

medyapol.net

Daima Yenilikçi, Özgün İçerikler Üretir

Mobil ve Masaüstü Yazılımlar

Mobil ve masaüstü yazılımlar yazma ve üretme hizmeti veren Medyapol ailesi olarak, siz değerli müşterilerimizin her türlü yazılım ihtiyacınıza kolay ve başarılı çözümler üretmeye devam etmekteyiz. Mobil ve masaüstü yazılımlar ile ilgili her konuda bize güvenebileceğinizin garantisini verebiliriz. Medyapol.net olarak şunu söyleyebiliriz ki, bu konuda son derece deneyimli ve alanında uzman bir ekip ile çalıştığımız için hayalinizdeki yazılımları size istediğiniz süre içerisinde teslim edebiliriz.

Mobil Yazılım Hizmetlerinin Önemi

Mobil ve masaüstü yazılımlar, özellikle son yıllarda oldukça rağbet gören konulardan bir tanesi haline gelmiştir. Taktir edilir ki teknoloji çağında geçirdiğimiz her gün, yazılım ihtiyaçlarına olan ihtiyaç giderek artmaktadır. Bu nedenle gerek projeleriniz için gerekse tanıtım ya da daha farklı amaçlar için sizlere bu hizmetleri sunmaktayız.

Mobil yazılımlar ile firmanızı bir adım öteye taşıyabilir, kurumsal kimliğinize bir yeni özellik daha ekleyebilirsiniz.

Mobil ve Masaüstü Yazılımların Geliştirilme Süreci

Mobil ve masaüstü yazılımlar geliştirilme sürecinde iken pek çok farklı adımlardan geçmektedir. Bu adımlar ön hazırlık, geliştirme süreci ve son kontrollerin yapılması olarak kolay bir şekilde adlandırılabilir. Mobil ve masaüstü yazılımların geliştirilmesinde ön hazırlık işleminde, firmanız ile ilgili önemli bilgileri toplamamız gerekir. Bunun için ise sizinle kısa bir görüşme yapmamız faydalı olacaktır. Firmanız ile ilgili olarak firma adı, logosu, firma amacı ve mobil ya da masaüstü yazılımın hedefi ve hedef kitlesinin belirlenmesi gibi konularda bilgi sahibi olmamız bu süreçte bize yardımcı olacaktır. Böylece siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabileceğiz.

Mobil ve masaüstü yazılımların geliştirilmesi sürecindeki ikinci adım olan geliştirme sürecinde, ön hazırlık safhasında toplanan bilgilere ek olarak yazılımın amacına uygun bir şekilde geliştirilmesi hedeflenir. Bu süreç biraz uzun sürebilir, fakat ortaya çıkacak ürünün güzel olacağına şüphe yoktur. Geliştirme sürecinde alanında uzman kişiler tarafından bu işlem yürütüleceği için size ve firmanıza en uygun yazılım en kısa sürede sizlere teslim edilecektir.

Mobil ve masaüstü yazılımların geliştirmesi sürecindeki son adım olan son kontrollerin yapılması, yazılımın deneme süreci ve bazı testlerden geçmesini de kapsar. Buna ek olarak yazılım tamamlandığında sizin beğeninize sunulur, daha sonra sizin istek ve önerilerinize göre bazı revizeler yapılabilir. Tüm bu adımlardan sonra hayalinizdeki mobil ya da masaüstü yazılım size teslim edilmiş olur.

Mobil Yazılımlar ve Uygulama Marketleri

Firmamız ile anlaşarak bir mobil yazılım geliştirilmesine karar verdiniz. Bu yazılım geliştirildikten sonra dikkat edilmesi gereken bazı konular vardır. Bu uygulama elbette ki App Store ve Google Play Store gibi çevrimiçi satın alma platformlarında satışa sunulacaktır. Buralarda uygulamanızın kendi alanında arama sonuçlarında en yukarıda çıkması ve potansiyel müşterilerinizin uygulamanıza ulaşılabilirliği, bu konuda belki de en önemli noktalardır. Bunun için de gerekli olan hizmetlerimizi size sunarak uygulamanızın başarılı olması için canla başla çalışacağız. Uygulamanız ister ücretli ister ücretsiz olsun, potansiyel müşterilerin ilgisini çekebilecek logo, isim ve renklerde geliştirilmiş olması gerekir. Bunun için ise firmanızın satış ya da hizmet hedefleri doğrultusunda detaylı bir araştırma yapılmalıdır. Tüm bu bilgiler ışığında uygulamanızın çevrimiçi satın alma platformlarında adını duyurması mümkün olacaktır.

Mobil ve Masaüstü Yazılımların Tasarımları

Son birkaç senedir insanlar daha sade ve daha anlaşılır dizaynlara rağbet etmeye başlamıştır. Bunun sebebi olarak ise göz yormaması, hedefe kolay ulaştırması ve estetik olarak şık gözükmesi örnek verilebilir. Bu nedenle mobil ya da masaüstü uygulamalarınızdaki tasarımların fazla göz yormayan, kalabalık olmayan, sade ve natürel tonlarda üretilmesi, uygulamanızın kullanıcılar tarafından beğenilmesinde katkı sağlayan birer etmen olacaktır. Bu nedenle mobil ve masaüstü yazılımlarınızda gereksiz ve kalabalık edecek detaylardan kaçınmak gerekir.

Medyapol ailesi olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacını giderebilmek adına canla başla çalışmaktayız. Yazılım geliştirme konusunda son derece iddialı olduğumuzu belirtir, her türlü yazılım ihtiyacınız için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Firmanızı bir adım daha öne çıkaracak olan mobil ve masaüstü yazılımların aynı zamanda gerektiği taktirde güncellenmesi de gerekecektir. Firma olarak bu konuda da sizlere yardımcı olabileceğimizi söylemek isteriz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medyapol.net olarak,

Projenizi Mobil Yazılım ile Hayata Geçirelim

Hayalinizdeki projenizi birlikte gerçekleştirelim.

Bize projenizi anlatın, Medyapol.net ekibimiz projenizi yazılım olarak planlasın ve size proje detaylarını ve teklifimizi sunalım.

 

  • Projelerinize özel masaüstü yazılım ihtiyacınızı mı var ?
  • Projelerinize özel web ile entegre mobil uygulama ihtiyacınız mı var ? 

 

Talep formunu doldurun, ekibimiz size en yakın zamanda dönüş sağlayacaktır.

Teklif Talep Formu

Ekibimiz talebinizi titizlikle inceleyip, size dönüş sağlar