Video Prodüksiyon

medyapol.net

medyapol.net

Daima Yenilikçi, Özgün İçerikler Üretir

Video Prodüksiyon

Video prodüksiyon hizmeti veren medyapol.net olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm içerikleri çok büyük bir özenle hazırlamaktayız. Firma olarak, video prodüksiyon işleminde son derece profesyonel bir kadro ile çalıştığımızı belirtmek isteriz. Video prodüksiyon işlemi ile hayalinizdeki reklam ve tanıtım filmini en başarılı şekilde hazırlamak için canla başla çalışmaktayız.

Video prodüksiyonun anlamına bakacak olursak, İngilizcede prodüksiyon “production” yani üretme anlamına gelir ve böylece video yapma, video üretme anlamı kazanır. Video prodüksiyon işlemini ister işletmenizin tanıtım filmi, isterseniz de düğün, özel gün ve gecelerinizin eşsiz birer hatırası olacak şekilde hazırlatabilirsiniz. Bu noktada en önemli olan faktör, medyapol.net gibi kaliteli bir firma ile bu işe başlamanız gerektiğidir.

Video Prodüksiyon Aşamaları

Video prodüksiyon işlemi, 3 ana bölüme ayrılır. Her bir bölümdeki yapılacak hedefler çok iyi bir şekilde planlanmalı ve ona göre hareket edilmelidir. Video prodüksiyon işleminin 3 ana bölümü ise şunlardır:

  1. Pre – prodüksiyon
  2. Prodüksiyon
  3. Post – prodüksiyon

Pre – prodüksiyon bölümünde video prodüksiyonu için ön hazırlıklar yapılır. Bu ön hazırlıkların çok detaylı ve geniş kapsamlı bir şekilde yapılması gerekir. Böylece ortaya çıkacak ürün markanızı ya da firmanızı en iyi şekilde tanıtacak bir ürün olacaktır. Pre – prodüksiyon bölümünde bizler firmanız ile ilgili gerekli olacak her türlü bilgiyi toplayarak bu bilgiler ışığında nasıl bir firma olduğunuzu, hangi amaçlara sahip olduğunuzu, karşıdaki kişilere ne gibi imkanlar sunduğunuzu vb. pek çok farklı ayrıntıya videolarımızda yer verebiliriz. Buna ek olarak pre – prodüksiyon bölümünde, bir sonraki adım olan prodüksiyon bölümü için gerekli olan çekim malzemeleri, ışık, kamera, çizim gibi her türlü ürünün ön hazırlığı yapılır ve böylece sorunsuz bir şekilde diğer adıma geçilir.

Prodüksiyon bölümünde ise pre – prodüksiyon bölümünde toplanan bilgiler ve yapılan ön hazırlıklar ışığında çekimler yapılır. Bu çekimlerin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi adına belirli bir plana uyulur. Bu nedenle medyapol.net olarak bu işi son derece profesyonel ve planlı bir şekilde yürüttüğümüzü belirtmek isteriz. Ön hazırlıklar sonrasında çekilecek tanıtım filmi profesyonel kişiler tarafından çekilir. Eğer film canlı değil de animasyon şeklinde olacak ise, bu noktada grafik tasarımcı ve animasyonda uzman kişiler devreye girer. Böylece video prodüksiyonun çekim – üretim kısmı da tamamlanmış olur.

Son olarak post – prodüksiyon kısmında ise firma olarak bir önceki adım olan prodüksiyonda üretilen filmin son detayları ve editlemeleri yapılır, bunlar detaylı bir şekilde gözden geçirilir. Her türlü seslendirme ve efekt gibi ince ayrıntılar da bu bölümde büyük bir titizlikle yapılır. Son kalan detaylar ve revizeler, sizlerin istekleri doğrultusunda yeniden kontrol edilerek düzenlenir ve tanıtım filminiz hayalinizdeki gibi olacak şekilde siz değerli müşterilerimize sunulmaya hazır hale getirilir.

Video prodüksiyonun anlamına bakacak olursak, İngilizcede prodüksiyon “production” yani üretme anlamına gelir ve böylece video yapma, video üretme anlamı kazanır. Video prodüksiyon işlemini ister işletmenizin tanıtım filmi, isterseniz de düğün, özel gün ve gecelerinizin eşsiz birer hatırası olacak şekilde hazırlatabilirsiniz. Bu noktada en önemli olan faktör, medyapol.net gibi kaliteli bir firma ile bu işe başlamanız gerektiğidir.

Video Prodüksiyon Dikkat Edilmesi Gerekenler

Video prodüksiyon sırasında kullanılacak malzemelerin öneminden de bahsetmesek olmaz. Medyapol.net olarak kullandığımız kamera, ışık, mikrofon gibi pek çok farklı ekipmanın son derece kaliteli ve teknolojik özelliklerle donatılmış olmasına özen göstermekteyiz. Böylece yaptığımız iş esnasında biz, iş sonunda ise siz mutlu bir şekilde bu tanıtım filmini tamamlamış oluyoruz. Video prodüksiyon esnasında farklı açılardan çekimler için drone ile çekim imkanımız da bulunmaktadır. Drone ile çekim yaparak markanızı ve tanıtımınızı çok daha iyi bir şekilde tanıtabilir, müşterilerin ilgisini daha çabuk bir şekilde çekebilirsiniz. Son derece teknolojik aletlerden bir tanesi olan drone ile çekim tanıtım filmlerine farklı bir bakış açısı kattığından bu reklam filmleri müşterileri çok daha fazla cezbetmektedir. Bu nedenle dilerseniz çekimlerimizin bir kısmını ya da tamamını drone ile çekebilme imkanına sahibiz.

Son olarak şunu söyleyebiliriz ki, medyapol.net ekibi olarak işimizi severek yaptığımız için, müşteri memnuniyet oranımız bir hayli yüksektir. Siz değerli müşterilerimizin her türlü isteğine cevap verebilmek adına gece gündüz büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Bu sayede adından sık sık söz ettiren medyapol.net ailesi olarak kaliteden asla ödün vermeyen, özsaygısı ve müşterilerine olan saygısı ve sevgisi yerinde olan bir firma olmanın haklı gururunu taşımaktayız. Daha fazla bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Medyapol.net olarak,

Neler Yapıyoruz ?

Medyapol, çalışma anlamında bütünleşik ilişki kurduğu markaların gereksinim duyacağı reklam video hazırlama çalışmalarında etkili çözümler tasarlayan, kurumsal bütünleşmeye önem veren, modern çağa uyum sağlayan ve müşteri memnuniyetini önde gören iş algısıyla günden güne başarılarına yenilerini katan bir video & reklam production ajansıdır.

Teklif Talep Formu

Ekibimiz talebinizi titizlikle inceleyip, size dönüş sağlar