Drone ile Tanıtım Filmi

medyapol.net

medyapol.net

Daima Yenilikçi, Özgün İçerikler Üretir

Medyapol.net olarak,

Drone ile işletmenizin tanıtımını yapalım

Son yıllarda yaygınlaşan bir teknik olan ve Türkiye’de ve Dünya’da sıklıkla kullanılan havadan çekim drone denilen araçlar yardımı ile çekilmektedir.

 

Firma tanıtımı, taşınmazlar, iş toplantıları, eğitim veya seminer gibi etkinlikler için Medyapol.net olarak alanında uzman drone çekim ekibimiz ve profesyonel kurgu ekibimiz ile en yüksek kalitede çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Drone Çekim ekibi olarak profesyonel ekipman ve alanında tecrübeli drone pilotlarımızla sizin için en iyi projeyi oluşturur, müşterilerinize kendinizi en iyi tanıtacağınız içerikleri en uygun fiyatlarla üretiriz.

 

Pilotlarımız ve 4K çekim yapabilen drone hizmetimiz ile havadan video ve fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştirerek, kurgu ve montajda istekleriniz doğrultusunda tanıtım filminizi ve videolarınızı hazırlayabiliriz.

Drone İle Tanıtım Filmi

Drone ile tanıtım filmi çeken az sayıda firmadan bir tanesi olan Medyapol ailesi, bu alanda kendini geliştirmiş ve geliştirmeye de devam eden bir firma haline gelmiştir. Her türlü video prodüksiyon, reklam tanıtım filmi gibi işlemlerinizde yanınızda olacak olan firmamız, bu alanda adından sık sık söz ettiren bir firmadır. Adından sık sık söz ettiren bir firma haline gelmemizin belki de en önemli sebebi, alanında uzman ve son derece deneyimli bir ekip ile birlikte çalışmamızdır. Video editten çekimlere kadar tüm alanlarda oldukça deneyimli ve başarılı, ekip ruhuna son derece önem veren bir kadroya sahip olmak, bizim bu alana sımsıkı bir şekilde tutunmamıza sebep olmaktadır. Siz de her türlü reklam tanıtım film ihtiyacınız için Medyapol ailesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Reklam tanıtım filmlerinin son yıllardaki önemini inkar edecek kimse yoktur. Reklam tanıtım filmleri, artık firmaların kendilerini tanıtabilmesi için belki de en önemli araçtır. Eskiden reklam afiş ve panolarında yer alan tek kareden oluşan reklamlara kıyasla reklam tanıtım filmleri firmayı çok daha geniş ve açıklayıcı bir şekilde tanıtır. Bu sayede firmanın potansiyel müşterilerini yakalama ihtimali daha yüksektir. Firmaların ihtiyacı olan tanınırlık seviyesinin yükselmesi için tanıtım filmleri son derece önemlidir.

Tanıtım filmleri pek çok farklı şekilde çekilebilir. Gerek normal kameralar ile çekilebilen bu tanıtım filmleri buna ek olarak el ile çizilerek dahi yapılabilir. Ya da yalnızca firmaya ait olan bazı fotoğrafların birleştirilmesi ile sade ama etkileyici bir reklam tanıtım filmi de üretilebilir. Fakat pek çok kişi tarafından kabul edilir ki kameralar ile canlı çekim yapılarak üretilen reklam tanıtım filmleri çok daha iyi bir şekilde ilgili firmayı karşı tarafa anlatabilmektedir.

Drone İle Çekimin Önemi

Kamera ile çekim yapılırken farklı açılardan ürün ya da firmaya ait her türlü detayı yakalamak, tanıtım filminin daha zengin olmasına neden olur. Bu nedenle son zamanlarda giderek kullanımı da artan dronelar, burada devreye girer. Dronelar uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen, uçabilen ve üzerine kamera entegre edilerek çok iyi reklam tanıtım filmlerinin de çekilebileceği bir teknoloji harikası üründür. Drone kullanan pilotlarımız ile 4K bir çekim yapmak, şüphesiz ki reklam tanıtım filminize çok büyük bir katkı sağlayacaktır. Drone ile çekim yapmak normal kamera ile çekim yapmaktan çok daha fazla zorlayıcı olabilir. Çünkü uzaktan kumanda ile yönetilen bir nesne ile kusursuz açılardan çekim yapabilmek büyük bir uzmanlık gerektirir. Medyapol.net olarak drone ile çekim yapabilecek uzman ve deneyimli kişiler ile çalıştığımızı belirtmek isteriz. Gerek reklam tanıtım filmi, gerek düğün, nişan vb. farklı törenlerde de drone ile çekim yapılması yaygınlaşmaya başlamıştır.

Reklam tanıtım filmleri çekilirken teknolojinin güzelliklerinden yararlanarak en iyi ürünü ortaya çıkarmak gerekir. Tek bir açıdan çekilecek olan bir reklam tanıtım filminin potansiyel müşterileri çekebilme ihtimalinin düşük olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Buna örnek verecek olursak bir gayrimenkulün yalnızca bir açıdan reklam tanıtım filmine eklendiğini düşünün. Gayrimenkul hakkında fazla bilgiye sahip olamadıkları için müşterilerin bu firma ile iletişime geçme ihtimalleri düşük olacaktır. Fakat drone gibi teknolojik ve yukarıdan da çok iyi açılarla kare yakalayabilecek olan bir cihaz ile reklam tanıtım filmi çekmek, diğer örneğe göre çok daha fazla müşterinin ilgisini çekmek demektir. Bu nedenle medyapol.net ailesi olarak drone nun reklam tanıtım filmlerinde kullanılmasına sıcak bakmaktayız.

Normal çekim ve drone ile çekim tamamlandıktan sonra geriye elde edilen görüntülerin editlenmesi ve birleştirilmesi kalır. Bu konuda da son derece uzman bir ekibe sahip olan Medyapol, kurgu ve montajda da çekimlerdeki gibi kaliteli bir iş ortaya çıkaracaktır. Bu sayede reklam tanıtım filminiz çarpıcı ve etkileyici bir tanıtım ürünü olacaktır. Elde edilen reklam tanıtım filmi, beğeninize sunulması için bir taslak olarak size sunulacaktır ve sizin istekleriniz doğrultusunda revize edilecektir.

Drone ile çekim yapan alanında deneyimli pilotlara sahip olan Medyapol ailesi olarak, drone gibi teknolojik ürünler ile yapılan çekimlerin çok daha başarılı bulunduğunu hatırlatmak isteriz. Drone ile tanıtım filmi ve başka konularda daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Örnek Drone Tanıtım Çalışmalarımız

Teklif Talep Formu

Ekibimiz talebinizi titizlikle inceleyip, size dönüş sağlar